Projekty

Naszą domeną jest szybkość,
rzetelność i jakość.
zprava

Agregacja IP Transit dla ISP

Jeśli jesteś ISP a nie masz wystarczającej ilości ruchu IP aby otrzymać cenę rynkową – zapytaj jak możesz dołączyć do grupy ISP i kupować taniej. Oferujemy globalny dostęp do zasobów IP z podłączeniem bezpośrednim do TIRE1.

 

Więcej pod adresem requests@zprava.pl

zprava

Technologia i bezpieczeństwo

Zawsze wiedz gdzie są Twoi bliscy, pupil, bagaż lub pojazd. Lokalizacja w czasie rzeczywistym dla każdego: prosta, tania i działająca na całym świecie.

 

Trackimo to kompaktowe, lekkie i wodoodporne urządzenie wyposażone w baterię o długotrwałym działaniu. usługa działa na całym świecie, a dostęp do niej masz poprzez aplikacje mobilne i stronę www. dołączone akcesoria pozwolą ci wykorzystywać je do różnych celów. możesz zamocować trackimo do plecaka, torby, roweru, włożyć do bagażu lub dać swojemu dziecku. dzięki temu zawsze będziesz miał wszystko pod kontrolą.

 

Dowiedz się więcej: trackimo@zprava.pl 

zprava

Infrastruktura

PROJEKT GSM-R.

 

Projekt obejmował pełne wdrożenie infrastruktury GSM-R wzdłuż korytarza europejskiej linii kolejowej E20. Zakres prac to budowa linii światłowodowych (ponad 800 km po obu stronach torów), obiektów radiowych (kontenerowych, 40-metrowych betonowych wież, anten i urządzeń radiowych i transmisji) 56 przedmiotów, wszystkie dodatkowe systemy: teletransmisja, bezpieczeństwo, urządzenia energetyczne, nadzór sieci i obiektów użyteczności publicznej. 

Zakres odpowiedzialności to pełne zarządzanie projektem (lider konsorcjum), kontakty handlowe i operacyjne z klientem i Biurem Inżyniera (prace przeprowadzane wg. zasad YELLOW FIDIC), logistyki, technologii, planowania transmisji oraz radiolinii, zarządzanie łańcuchem podwykonawców, finansowania i dokumentacji, pozwoleń, współpraca i certyfikaty NOBO.

  

PROJEKT RZĄDOWY

 

Projekt obejmował budowę rozległej sieci transmisji / IP na terenie całego kraju używany przez władze lokalne oraz centralne wykorzystywane do wymiany informacji.

Zadanie obejmowało pełną odpowiedzialność zarządzania projektem oraz wszelkie aspekty handlowe. 

Drugi projekt o podobnym zapleczem technicznym został wykonany dla Ministerstwa Obrony. Obejmował budowę wysoce zabezpieczonej sieci przesyłowej (teletransmisja) pomiędzy lokalizacjami wojskowych na terenie kraju.

 

ARCHITEKTURA FIRMY

 

Projekt obejmował odpowiedzialność za sprzedaż, marketing i działów obsługi klientów dla nowego operatora komórkowego. Na podstawie istniejących pozwoleń tworzyliśmy pierwszą sieć CDMA 2001Ex w Polsce. Zadanie obejmowało tworzenie struktur oraz strategię działów marketingu i sprzedaży, przygotowanie strategii marketingowej i identyfikacji wizualnej, tworzenie Customer Care,  struktura cenników, tworzenia usług wraz z opisem. Generalnie projekt objął pełne spektrum działań niezbędnych do zlokalizowania nowego podmiotu jakim był nowy operator na rynku z punktu widzenia sprzedaży i marketingu.

zprava

Usługi Web

Przykłady zrealizowanych projektów:

 

http://www.kuriergalicyjski.com/


http://www.filmlwow.eu/

84%
Procentaż 1

Lorem ipsum dolor sitan

73%
Procentaż 2

Lorem ipsum dolor sitan

92%
Procentaż 3

Lorem ipsum dolor sitan

67%
Procentaż 4

Lorem ipsum dolor sitan

zprava.pl

Sieć