O nas

zprava

O nas

Firma ZPRAVA jest biznesowym projektem – pomostem dla operatorów telekomunikacyjnych z różnych części świata. Celem projektu jest realizacja biznesowych pomysłów klientów z wykorzystaniem wszelkiej dostępnej infrastruktury lokalnych operatorów w każdym miejscu na świecie. Nasza technologia i zespół ekspertów powoduje, że oferowane usługi są zawsze najwyższej jakości. Lokalizacja firmy w Europie Centralnej, w Polsce (na terenie EU) jest naszym dodatkowym autem. Nie mamy ograniczeń w realizacji projektów na innych rynkach, a w razie potrzeby wspieramy się lokalnymi zaufanymi Partnerami. Łączymy zarówno na poziomie technologii jak i biznesu. 

Posiadamy unikalne kilkunastoletnie doświadczanie na rynku C2C (carrier-to-carrier), czyli rynku hurtowych usług międzyoperatorskich, między innymi:

Wśród naszych Partnerów są zarówno Operatorzy globalni jak i lokalni – właściciele infrastruktury. 

Ponad 15-letnie doświadczenie naszych pracowników na międzynarodowym rynku telekomunikacyjnym pozwala nam również świadczyć usługi doradcze dla Operatorów:

Jesteśmy autorami kilkunastu publikacji na temat strategii rozwoju sektora TELCO i przyszłości telekomunikacji na świecie, szczególnie pod kątem szans i zagrożeń dla lokalnych graczy. 

 

Szeroka znajomość rynku i umowy z wieloma Parterami pozwalają zawsze na przygotowanie optymalnego rozwiązania spełniającego wymagania każdego Operatora. 

Naszą domeną jest szybkość,
rzetelność i jakość.
84%
Procentaż 1

Lorem ipsum dolor sitan

73%
Procentaż 2

Lorem ipsum dolor sitan

92%
Procentaż 3

Lorem ipsum dolor sitan

67%
Procentaż 4

Lorem ipsum dolor sitan

zprava.pl

Sieć