Ethernet L2 - usługa typu point-to-point (punkt – punkt) w standardzie Ethernet, to usługa umożliwiająca bezpieczne połączenie między interfejsem E-NNI, a punktem wskazanym przez Klienta. Dodatkowo, możliwa jest konfiguracja point-to-MultiPoint (punkt – wiele punktów). Dostępne media, na których realizowana jest usługa to w zależności od warunków technicznych lub wymagań Klientów: światłowód, miedź lub radio. Dodatkowo, możemy zagwarantować łącze zapasowe.

Ethernet L3 (IP VPN) – rozwiązania IP VPN to w pełni zarządzana warstwa 3 MPLS VPN usługi sieciowej. IP VPN to skalowalny i niezawodny sposób na zwiększenie płynności ruchu IP w sieci poprzez lepsze wykorzystanie wszystkich dostępnych ścieżek sieciowych. W usłudze tej dostarczamy i zarządzamy  kompletnym rozwiązaniem: zapewniając dostęp lokalny, sieć szkieletową i wyposażenie lokalizacji Klienta w router (CPE).

Doradztwo w zakresie działań operatorów telekomunikacyjnych – proponujemy pełne wsparcie w zakresie obecności na rynkach międzynarodowych wraz z wyszukaniem kolokacji, połączenia z siecią innych operatorów oraz wyborem optymalnego rozwiązania:

- analiza runku wraz ocena jego wartości, analiza konkurencyjności, start-up, partnerstwo lokalne,

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem wstępnej analizy dla Przedsiębiorstw chcących wejść na nowe rynki. Specjalizujemy się w rynkach Europy centralnej i Wschodniej oraz kraje byłego Związku Radzieckiego.

- wprowadzanie FIRM na nowe rynki, badanie rynku, wyszukanie kontrahentów, tworzenie struktur sprzedażowych,